В Україні — 5-річний досвід
безперебійної роботи серверів

Безоплатно 3 місяці хостінгу від компанії NetEngi при перенесенні Вашого сайту з іншого хостінгу!

Ваш поточний хостінг перестав Вас влаштовувати? Ціни піднялися, а якість послуг не покращала? Часті перебої в роботі сайту через хостінг? Служба підтримки «відморожується» чи реагує через тиждень? Тоді Вам пощастило — ця пропозиція саме для Вас!

Спеціалісти компанії NetEngi безкоштовно перенесуть ваш сайт зі старого та ненадійного хостінгу на наш хостінг. Як бонус, щоб компенсувати Вам невикористаний час на старому хостінгу — ми подаруємо Вам 3 місяця безкоштовного хостінгу при умові оплати за 1 рік наших послуг. Таким чином Ви отримаєте цілих 15 місяців хостінгу за ціною 12 місяців!

Для безкоштовного перенесення сайту з попереднього хостінгу на наш хостінг та отримання бонусу «безкоштовний хостінг на 3 місяця» Вы можете зробити 4 простих дії:

Заявка в службу підтримки для отримання безкоштовного хостінгу на 3 місяці повинна містити таку інформацію:

Перенесення сайту буде виконано протягом доби з моменту отримання заявки службою підтримки.

Якщо Ви бажаєте отримати бонус «безкоштовний хостінг на 3 місяці», але бажаєте самотужки виконати перенесення файлів, просто надішліть ключове слово, адресу сайту та короткий коментар після оплати будь-якого пакету на 12 місяців, щоб ми знали про Вашу участь у бонусній програмі.