В Україні — 9-річний досвід
безперебійної роботи серверів

Здійснення перенесення сайту

Здійснення перенесення сайту

Щодня ми отримуємо велику кількість запитів про перенесення сайту з одного хостінгу на інший. Найчастіше така необхідність виникає у наших клієнтів з таких причин:

Дуже важливо зробити перенесення даних досить швидко, щоб постійні користувачі ресурсу не встигли навіть помітити цього. Збій у роботі популярного сайту з великим трафіком всього на пару хвилин може спричинити значний відтік такої важливої ​​цільової аудиторії. Звернення за професійною допомогою до NetEngi дозволить вам уникнути таких проблем.

Ми добре знайомі з технічними тонкощами процесу і не втрачаємо на увазі індивідуальні особливості кожного отриманого замовлення:

В залежності від характеристик того чи іншого проєкту, складається рівень складності завдання та час, який знадобиться на перенесення сайту.

 

Поетапне та якісне перенесення сайту від NetEngi

Насамперед після отримання запиту від клієнта наші фахівці перевіряють його ресурс на наявність шкідливих програм. У разі виявлення, віруси видаляються і лише після цього відбувається перенесення сайту на сервер NetEngi. Він супроводжується такими етапами:

Звертаючись до компанії NetEngi, ви отримуєте повноцінну послугу перенесення сайту на наші сервери з іншого хостінг-провайдера та 3 місяці користування сервісом у подарунок. Ми не тільки швидко і без втрати працездатності зробимо «переїзд» вашого ресурсу, а й забезпечимо його подальший захист від вірусів та шкідливих файлів.

 

Читайте також
img
29.09.2022
Щодня ми отримуємо велику кількість запитів про перенесення сайту з одного хостінгу на інший. Найч ...